E sapodalë/ “Hotter than Hell”, ylli Dua Lipa godet me këtë super këngë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:07 06-05-2016

Ylli shqiptar pas suksesit me “Be the One” godet sërish me këngën e sapodalë të titulluar “Hotter than hell”.

Kënga ka vetëm pak minuta që është ngarkuar në kanalin youtubë dhe ka marrë menjëherë  12 mijë e 500 klikime.

Edhe shqiptarët kanë nisur shpërndarjen masive të këngës në rrjetet sociale për t’i dhënë kështu mbështetjen e nevojshme këngëtares sonë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018531084060669
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-sapodale-hotter-than-hell-ylli-dua-lipa-godet-me-kete-super-kenge-video-39657" }