E sapongritur nga gjumi, ja si duket Arilena pa make up

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:07 10-08-2018 E sapongritur nga gjumi, ja si duket Arilena pa make up Arilena Ara

Arilena Ara është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera.

Këngëtarja njihet jo vetëm për këngët dhe vokalin por edhe për pamjen e jashtme, pasi del gjithmonë e kuruar në çdo detaj.

Por mesa duket Arilena nuk e paska aspak problem të dalë para fansave edhe sapo është ngritur nga gjumi.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një foto në llogarinë e saj në instagram ku shfaqet pa make up, e sapo ngritur nga gjumi, me sytë e fryrë dhe me flokët e pushpurisura.

Ashtu siç e mendonim këngëtarja nuk na ka zhgënjyer pasi edhe në këtë formë Arilena duket tejet joshëse.

Sakaq nuk munguan komentet pozitive të fansave.

kljkll;.jpg

jhukjkl.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit Aulona Musta: Babai im mbetet seksi (FOTO)
+18 Bleona Qerreti i nxjerr të gjitha në plazhet italiane (FOTOT QË DO T’JU LËNË PA MEND) »
Article Logic
Execution time: 0.021944999694824
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-sapongritur-nga-gjumi-ja-si-duket-arilena-pa-make-up-130727" }