E shkarkuan pa motivacion, kjo është DREJTORESHA SEXY që zëvendësoi Xhoi Jakajn te burgu i grave (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:31 09-01-2018 E shkarkuan pa motivacion, kjo është DREJTORESHA SEXY që zëvendësoi Xhoi Jakajn te burgu i grave (FOTO)

Që prej muajit tetor të vitit që lamë pas Drejtoria e Burgut të Grave në Tiranë është marrë nën drejtimin e Jetmira Sulës.

Ajo zëvendësoi menjëherë pas shkarkimit pa motivacion ish-drejtoreshën e I.E.V.P. “Ali Demi” Xhoi Jakaj.

Drejtoresha e re ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve, prej elegancës dhe pamjes së saj të jashtme.

Ajo është nga Gjirokastra dhe ka mbaruar master Shkencor në Fakultetin e Ekonomisë, Universiteti i Tiranës, master për Bashkimin Europian në Fakultetin e Drejtësisë në UT, ndërsa ka ende në proces një tjetër master shkencor në Administrim Publik në UT, e paralelisht edhe Akademinë e Studimeve Politike.  

Pa dashur të bëjmë shumë komente për pamjen e saj, po ju sjellim disa nga fotot e Jetmirës, drejtoreshës bjonde dhe me sy blu. 

Xhoi Jakaj

f0dbd7dcf6a26bd62112d8b415aaf458_L.jpg

 

Jetmira Sulaj

19105516_1541495745863490_298840179771981_n.jpg

14670709_1286876974658703_7257283236909192031_n.jpg

 

21617999_1645045252175205_64322136888944560_n.jpg

 

14595676_1301187833227617_4598389219355480000_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023247957229614
array(1) { ["section"]=> string(107) "e-shkarkuan-pa-motivacion-kjo-eshte-drejtoresha-sexy-qe-zevendesoi-xhoi-jakajn-te-burgu-i-grave-foto-105923" }