E shoqëron Shkëlzeni në Javët e Modës? Përgjigja E PAPRITUR e Arminës: GJITHMONË I LUTEM…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:01 13-03-2018 E shoqëron Shkëlzeni në Javët e Modës? Përgjigja E PAPRITUR e Arminës: GJITHMONË I LUTEM… Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë.

Ditën e sotme Armina Mevlani ishte e ftuar “Te Rudina” në Tv Klan ku tregoi më shumë për jetën profesionale, dhe planet e dasmës me Shkëlzenin.

E pyetur nëse Shkëlzeni e shoqëron në udhëtimet që bën në Javët e Modës, Armina u shpreh: "Zeni ka angazhimet e veta, por unë i lutem që të vijë dhe të më shoqërojë në “Javët e Modës”, por nuk mundet të qëndrojë gjatë gjithë kohës. Ai gjithmonë ka qenë me mua, unë sa herë kthehem në hotel e marr në telefon, ka filluar të informohet mbi detajet e modës.”- është Armina.

Lidhur me planet për martesë Mevlani tha se ata kanë diskutuar për dasmën dhe kanë menduar për vendin ku do ta organizojnë.

Screenshot_13.jpg

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit këngëtarja shqiptare: Nuk kam kohë të depilohem (FOTO)
Instagrami bën ndryshimin më interesant të të gjitha kohërave »
Article Logic
Execution time: 0.02363109588623
array(1) { ["section"]=> string(93) "e-shoqeron-shkelzeni-ne-javet-e-modes-pergjigja-e-papritur-e-armines-gjithmone-i-lutem-113161" }