E si ta besosh që kjo këngëtare e famshme shqiptare është gjyshe pasi ke parë këtë foto?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:48 08-12-2016 E si ta besosh që kjo këngëtare e famshme shqiptare është gjyshe pasi ke parë këtë foto?!

Padyshim, ajo është gjyshja më seksi e showbizit shqiptar. E kemi fjalën për këngëtaren e njohur Albërie Hadërgjonaj që vjen kështu në këtë atmosferë festash.

Veshur me të kuqe, me një fustan që ia nxjerr në pah format dhe dekoltenë e hapur, Albëria i ka hutuar komplet ndjekësit.

“Në prag Krishtlindjesh”, shkruan ndërkohë këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02202296257019
array(1) { ["section"]=> string(93) "e-si-ta-besosh-qe-kjo-kengetare-e-famshme-shqiptare-eshte-gjyshe-pasi-ke-pare-kete-foto-61976" }