E tepron Ermal Mamaqi i thur këngë Albërie Hadergjonajt: Albërie ku je,qentë po dh**sin” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:51 14-10-2016

Moderatori i emisionit më të ri ‘Xing me Ermalin’ Ermal Mamaqi ka krijuar një këngë për këngëtaren Albërie Hadregjonaj të cilën do ta ketë të ftuar javën e ardhshme.

Humori sigurisht është ajo çka e karakterizon moderatorin, por ndonjëherë ky humor kalon në banalitet siç jan edhe vargjet e këngës së sapokrijuar

I ulur në një kafene në një rrugë të Tiranës, me kitarë në dorë Ermali dhe shokët e tij I këndojnë:

“Albërie ku je,po të presim.
Albërie ku je,qentë po dh**sin” këndon Ermali.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Top Channel’ largon Sarën dhe Valerin nga ‘Top Show’, zbulohet kush do të jenë zëvendësuesit
Armando Duka i mahnitur me Marina Vjollcën: Është aq e bukur sa... »
Article Logic
Execution time: 0.030166864395142
array(1) { ["section"]=> string(97) "e-tepron-ermal-mamaqi-i-thur-kenge-alberie-hadergjonajt-alberie-ku-je-qente-po-dh-sin-video-56163" }