E thotë Adi Krasta: Ky është moderatori më i mirë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 14-01-2018 E thotë Adi Krasta: Ky është moderatori më i mirë (FOTO)

Adi krasta ka treguar publikisht se kush është moderatori më i mirë sipas tij. Në një postim në Instagram Krasta ka ndraë me ndjekësit idenë e tij.

David Latterman është për të drejtuesi televiziv më i mirë.

“Kthehet në televizion David Latterman-për mua drejtuesi televiziv më i mirë pas Johnny Carson”, ka shkrua Krasta.

70 vjeçari David Michael Letterman është drejtues amerikan televiziv, komedian, shkrimtar dhe producent.

addddd.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moderatorja e njohur humb të atin: Ai ishte krenar për mua
Gazetari i njohur gjen një portofol femrash "Armani": Më thanë mbaje. Zbulon si veproi »
Article Logic
Execution time: 0.015511989593506
array(1) { ["section"]=> string(60) "e-thote-adi-krasta-ky-eshte-moderatori-me-i-mire-foto-106506" }