E TMERRSHME/ Adoleshentët vrasin njeriun e pastrehë: Ishte shumë argëtuese

Publikuar tek: bota, më 11:16 14-01-2018 E TMERRSHME/ Adoleshentët vrasin njeriun e pastrehë: Ishte shumë argëtuese

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Angli ku dy adoleshentë kanë vrarë një të pastrehë. 

Dy adoleshentët kanë deklaruar se vrasja ndodhi për shkak se ishte shumë për të qeshur dhe argëtuese. 19-vjeçarët Alex Macdonald dhe Charlie White janë shpallur fajtorë edhe për vrasjen e një 21-vjeçari vitin e kaluar.

Dy adoleshentët janë arrestuar nga policia dhe po gjykohen për të marrë dënimin.

 

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta në Austri, thirrje për rrëzimin e qeverisë së re
Orangutangët përdorin të njëjtën bimë medicinale si njerëzit për trajtimin e dhimbjeve »
Article Logic
Execution time: 0.033745050430298
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-tmerrshme-adoleshentet-vrasin-njeriun-e-pastrehe-ishte-shume-argetuese-106509" }