E tmerrshme, golshënuesi ndaj Shqipërisë Isco sulmohet me thikë pas ndeshjes (SI U SHMANG TRAGJEDIA)

Publikuar tek: sport, më 12:38 10-10-2017 E tmerrshme, golshënuesi ndaj Shqipërisë Isco sulmohet me thikë pas ndeshjes (SI U SHMANG TRAGJEDIA)

Mund të përfundonte në tragjedi ndeshja e mbrëmshme mes Izraelit dhe Spanjës.

Spanjollët të cilët po festonin fitoren 0-1 në Izrael dhe kualifikimin në Botëror janë gjendur në një situatë krejtësisht jo normale në përfundim të ndeshjes.

Pas përfundimit të ndeshjes, katër tifozë izraelitë kanë hyrë në fushë, ku janë sulur drejt lojtarëve spanjollë. Madje njërit prej tyre i ka rënë nga dora thika që po mbante, pikërisht kur po i drejtohej mesfushorit  Isco.

Tifozët janë arrestuar menjëherë dhe policia po punon për zbardhjen e detajeve të ngjarjes dhe qëllimin që kishin tifozët në fushë.

jjj.jpg

 

kn1_copy.jpg

kn1.jpgkn1111.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sa kushton një sekondë reklamë në Top Channel, Klan dhe Vizion Plus, zbulohen çmimet
Përlotet Lorik Cana, fjalët plot ndjenjë të kapitenit pas lamtumirës vazhdojnë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.21292495727539
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-tmerrshme-golshenuesi-ndaj-shqiperise-isco-sulmohet-me-thike-pas-ndeshjes-si-u-shmang-tragjedia-95374" }