E tmerrshme, gruaja punon tokën, 80 gjarpërinj i dalin para dhe ja se ç’ndodh

Publikuar tek: bota, më 09:25 10-04-2016 E tmerrshme, gruaja punon tokën, 80 gjarpërinj i dalin para dhe ja se ç’ndodh

Nuk janë pamje të shkëputura nga asnjë film horror. Ngjarja ka ndodhur në Rusi ku një grua 60 vjeçare teksa ishte duke punuar tokën u përball me një tufë lemerisëse gjarpërinjsh.

60 vjeçarja e cila ka marrë titullin trimëreshë ishte duke punuar tokën në lagjen Termigoe Dagastan dhe e ka rrëfyer kështu çfarë ka parë:

“Fillimisht pashë dhjetë gjarpërinj. Pastaj u shfaqën edhe të tjerë por ata ishin të dobët”, ka thënë gruaja e guximshme që i vrau  gjarpërinjtë me shpatë.

gjarper1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.097877025604248
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-tmerrshme-gruaja-punon-token-80-gjarperinj-i-dalin-para-dhe-ja-se-c-ndodh-37292" }