E tmerrshme për t’u parë...te Gjiri i Lalzit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:38 03-10-2016 E tmerrshme për t’u parë...te Gjiri i Lalzit

Një pamje e tmerrshme për sytë kjo që po shikoni duke patur parasysh që ndodhet në një nga zonat turistike të Shqipërisë dhe që frekuentohet më së shumti gjatë muajve të verës.

Fotoja është publikuar nga aktivisti i shoqërisë civile, Eljan Tanini dhe shumë prej ndjekësve të tij nuk kanë arritur t’u besojnë syve. “Joooo, po tallesh”, shkruajnë qytetarët. “WC publike dhe pak personale në Adriatik. Gjiri i Lalëzit”, shkruan Tanini ndërsa siç mund ta shikoni rreth e rrotull ka boll "lëndë të parë" për riciklim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023920059204102
array(1) { ["section"]=> string(48) "e-tmerrshme-per-t-u-pare-te-gjiri-i-lalzit-54929" }