E trishtë: Bën 50 operacione për t’u dukur si Angelina Jolie

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:58 01-12-2017 E trishtë: Bën 50 operacione për t’u dukur si Angelina Jolie

Një fanse e çemndur e Angelina Jolie ka tërhequr vëmendje të madhe në rrjetet sociale me look-un e saj në tentativë për t’u dukur si aktorja amerikane.

22-vjeçarja nga Irani, Sahar Tabar e ka instagramin e saj të mbushur me fotografitë e Jolie dhe fotot e saj ku mundohet të tregojë ngjashmërinë e madhe.

Por Tabar, që ka bërë 50 operacione plastike për t’u dukur si Jolie, përballet me tallje të vazhdueshme nga shumë pre 300 mijë ndjekësit e saj, të cilët i thonë se ngjan më tepër me një zombi.

sdferg4gh4h.jpg

sfw4gt34yh4hy4.jpg

asdfwerg34g4g4h.jpg

sdgerheh4rh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befason këngëtarja shqiptare, publikon video duke bërë dashuri (VIDEO)
Moderatori i njohur kritikon dy televizionet e mëdha për përmbytjet: Duhet të ishin... »
Article Logic
Execution time: 0.020007133483887
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-trishte-ben-50-operacione-per-t-u-dukur-si-angelina-jolie-101550" }