E TRISHTË/ Postimi i fundit i Enea Xhajës që vrau veten tragjikisht: Nga inati botës do... (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:50 09-08-2018 E TRISHTË/ Postimi i fundit i Enea Xhajës që vrau veten tragjikisht: Nga inati botës do... (FOTO) Enea Xhaja

Enea Xhaja i dha fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë.

Mësohet se 29 vjeçari ishte pjesëtar i forcave të NATO-s, me detyrë oficer në Bonavi, Vlorë.

Para se ti jepte fund jetës në mënyrën më tragjike, i riu ka bërë një postim në facebook, ku shprehet mjaft i dëshpëruar.

“Pas shume ftesave te bera per kafe .... dhe asnjeri sishte i disponueshem, nga inati botes do pi per qejf time...”- shkruan Enea, krah fotos duke pirë birrë.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë çuar Xhajën drejt aktit fatal.

Screenshot_3.jpg

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr masiv në disa pyje në Pukë
Humb jetën pushuesi nga Kosova te Rana e Hedhun »
Article Logic
Execution time: 0.0048458576202393
array(1) { ["section"]=> string(97) "e-trishte-postimi-i-fundit-i-enea-xhajes-qe-vrau-veten-tragjikisht-nga-inati-botes-do-foto-130627" }