E TURPSHME/ Zyrtari i skuadrës shqiptare shan gjyqtarin: Të q* motrën pas ndeshjes (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 15:57 03-03-2018 E TURPSHME/ Zyrtari i skuadrës shqiptare shan gjyqtarin: Të q* motrën pas ndeshjes (VIDEO)

Po luhet aktualisht sfida mes Tiranës dhe Shënkollit, e vlefshme për javën e 18 të Kategorisë së Parë. Në një moment gjatë sfidës, në minutën e 26, arbitri Olsi Sokoli ka kërkuar largimin nga stoli të një nga zyrtarët e klubit të Shënkollit, për shkak të kontestimeve.

Në këtë moment, anëtari i stafit ka “shpërthyer” në të shara ndaj Sokolit, madje e ka kërcënuar atë.

“Ta q* motrën ku e ke, do t’q* motrën kur të marojë ndeshja, ja ta shohësh”, tha anëtari i stafit të Shënkollit dhe u largua.

Arbitri Sokoli vijoi më pas lojën si normalisht.

Aktualisht po luhet minuta e 45 e sfidës Tirana – Shënkolli dhe rezultati është 2-0./ newsport.al

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Botërori i Atletikës, Luiza Gega nuk arrin të kualifikohet në finale
»
Article Logic
Execution time: 0.028654813766479
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-turpshme-zyrtari-i-skuadres-shqiptare-shan-gjyqtarin-te-q-motren-pas-ndeshjes-video-112081" }