E VEÇANTË/ KOMBËTARJA nuk shkon vetëm në Izrael, kuqezinjtë “përforcohen” për supersfidën e sotme

Publikuar tek: sport, më 14:37 14-10-2018 E VEÇANTË/ KOMBËTARJA nuk shkon vetëm në Izrael, kuqezinjtë “përforcohen” për supersfidën e sotme

Kur bëhet fjalë për skuadrën e zemrës dhe aq më tepër për Kombëtaren sakrificat janë mëse të pranueshme.

Edhe pse Kombëtarja e Shqipërisë luan në Izrael, për tifozët tanë nuk kanë ndërmend ta lënë të vetëm skuadrën tonë.

Tifozë nga Elbasani dhe Gostivari janë bashkuar për të mbështetur Kombëtaren në ndeshjen e sotme në Beer Sheva në orën 20:45.

Në Izrael, çmimet e produkteve dhe shërbimeve janë të larta, por për tifozët kuqezi kjo nuk përbën asnjë lloj pengese.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ku ndryshon Panucci me De Biazin? Armando Duka jep përgjigjen pikante (Ja kur është gati Arena Kombëtare)
Taulant XHAKA drejt kalimit në Angli, e kërkon trajneri i njohur »
Article Logic
Execution time: 0.2063000202179
array(1) { ["section"]=> string(100) "e-vecante-kombetarja-nuk-shkon-vetem-ne-izrael-kuqezinjte-perforcohen-per-supersfiden-e-sotme-137792" }