E vërteta therëse e Bushatit për mediat, e thotë në këtë foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:09 13-01-2017 E vërteta therëse e Bushatit për mediat, e thotë në këtë foto

Pas largimit të Armand Shullakut nga ABC Neës dhe Alfred Lelës nga MAPO, gazetarët shqiptarë kanë shpërthyer në reagime lidhur me atë që po ndodh sot me mediat në Shqipëri.

Në këtë foto, është e gjitha çfarë mendon analisti Andi Bushati se po ndodh.

Sipas tij, televizionet në Shqipëri po vrasin të vërtetën.

Top Channel, Klan TV, Vizion Plus dhe TVSH janë rreshtuar me armë në dorë dhe ia kanë drejtuar të vërtetës.

Fotoja e publikuar nga Bushati ka ngjallur mjaft reagim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023535013198853
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-verteta-therese-e-bushatit-per-mediat-e-thote-ne-kete-foto-65401" }