E veshur me taka në plazhin e Kanës, moderatori i njohur ironizon rëndë Elvana Gjatën: Kur të kap nervi shiatik...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:11 20-05-2019 E veshur me taka në plazhin e Kanës, moderatori i njohur ironizon rëndë Elvana Gjatën: Kur të kap nervi shiatik...

Moderatori i 'Wake up', Isli Islami është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Ai publikon herë pas here foto jo vetëm personale, por edhe të personazheve të njohur duke i komentuar.

Pak minuta më parë, Isli ka publikuar një foto të këngëtares Elvana Gjata, e cila ndodhet në Kanë së bashku me aktorin Ermal Mamaqi, pasi morën pjesë në festivalin e Kanës me filmin ‘Dy gisht mjaltë’.

Këngëtarja shfaqet duke u argëtuar buzë detit e veshur mjaft 'chic' dhe me taka .

'Kur te kap nervi shiatik por ti akoma dëshiron të dukesh e mrekullueshme', shkruan moderatori duke e ironizuar Gjatën. 

Screenshot_1.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069808959960938
array(1) { ["section"]=> string(116) "e-veshur-me-taka-ne-plazhin-e-kanes-moderatori-i-njohur-ironizon-rende-elvana-gjaten-kur-te-kap-nervi-shiatik-165011" }