E veshur me të bardha, Marina Vjollca shijon perëndimin magjik në breg të detit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:13 15-09-2016 E veshur me të bardha,  Marina Vjollca shijon perëndimin magjik në breg të detit

Ajo është padyshim një ndër vajzat më të përfolura të ekranit.

Bukuroshja e ‘Top Channel’ Marina Vjollca dhe partneri i saj Getoar Selimi po shijojnë pushimet e vona ekzotike, teksa destinacioneve të tyre i janë shtuar edhe Ishujt Maldive.

Vetë Marina ka publikuar një foto e veshur me të bardha teksa shijon perëndimin magjik. 

marina.jpg

marina2.jpg

marina3.jpg

marina4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034121990203857
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-veshur-me-te-bardha-marina-vjollca-shijon-perendimin-magjik-ne-breg-te-detit-53025" }