E vogla e Ilir Metës habit sërish, i shkruan si e rritur Borës: Nuk di si të ta shpërblej gjithë këtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:23 08-07-2016 E vogla e Ilir Metës habit sërish, i shkruan si e rritur Borës: Nuk di si të ta shpërblej gjithë këtë

Vajza e vogël e Ilir Metës, Era Meta shquhet tanimë për zotërimin e një pene të fortë. Ndonëse vetëm 11 vjeçe, Era ndërlidh çdo fjalë qartë e bukur.

Si në këtë rast kur i bën një dedikim motrës së saj të madhe në ditën e lindjes.

“Gëzuar ditëlindjen motër! Ti më ke mësuar kaq shumë gjëra në jetë. Faleminderit për gjithçka dhe nuk e di si të ta shpërblej. Unë të kam vetëm ty sepse jam më e vogla. Urimet më të mira për ty! Të dua zemër...”, i thotë Era Borës ndërsa ka tërhequr edhe vëmendjen e këngëtares Rozana Radi që shkruan “Ta grish këtë të voglën”.

Për të falenderuar të motrën, Bora sakaq, ka publikuar një foto me Erën ku i shkruan thjesht : “Zemër”!

motrat.jpg

era1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027631044387817
array(1) { ["section"]=> string(105) "e-vogla-e-ilir-metes-habit-serish-i-shkruan-si-e-rritur-bores-nuk-di-si-te-ta-shperblej-gjithe-kete-45904" }