“Edhe 100 gola ndaj Armenisë, nuk do na e bënin qejfin sa një gol kundër Serbisë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:45 11-10-2015 “Edhe 100 gola ndaj Armenisë, nuk do na e bënin qejfin sa një gol kundër Serbisë”

Edhe pse Shqipëria po kryeson me dy gola, duket se inati dhe shija e keqe që la pas humbja me Serbinë me rezultatin 0-2, nuk i ka ikur as opinionistit të BBA, Olti Currit.

“Nejse edhe 100 gola ti bejmë Armenisë, nuk do të na e bënin qejfin, aq sa do të na e bënte një gol me Serbinë....”, shkruan Olti Curri në Facebook, ndërsa Shqipëria është në avantazh ndaj Armenisë me 2 gola të shënuar në pjesën e parë, rezultat i siguron kuqezinjve një vend historik në “Euro 2016”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02449893951416
array(1) { ["section"]=> string(84) "edhe-100-gola-ndaj-armenise-nuk-do-na-e-benin-qejfin-sa-nje-gol-kunder-serbise-22887" }