Edhe Ardit Gjebrea ‘i fiksuar’ pas “Bidait”, ja mesazhi për Sadnën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:07 22-01-2016 Edhe Ardit Gjebrea ‘i fiksuar’ pas “Bidait”, ja mesazhi për Sadnën

Moderatori i “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrea ka zgjedhur një mënyrë origjinale për të promovuar më tej programet në spektaklin që ai drejton.

E çfarë mund të tërheq më shumë vëmendje se telenovela e njohur indiane “Bidai”. Prej kohësh kjo telenovelë mban të mbërthyer pas televizorit shumë shqiptarë, e për këtë arsye Gjebrea ka vendosur ta ‘përdorë’.

“Sadna, ka një mesazh për ty. Mos qaj, kemi edhe ‘Shihemi në gjyq’ me znj. Eni Ëobani nëse të duhet të të zgjidhim hallet. Kur të bëni fëmijë i sillni në ‘Power Kidz’, nëse shëndoshesh kemi Blerina Bombaj dhe nëse të duhet apartament në Shqipëri, luaj për 14 shkurt me Telebingon”, shkruan ai. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068609714508057
array(1) { ["section"]=> string(67) "edhe-ardit-gjebrea-i-fiksuar-pas-bidait-ja-mesazhi-per-sadnen-30713" }