Edhe Beatrix Ramosaj proteston

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:35 26-01-2015 Edhe Beatrix Ramosaj proteston

Çmimi i naftës nuk ka shqetësuar vetëm politikanët dhe përdoruesit e automjeteve por edhe personazhet e Show Biz-it.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, është ndalur në rrugë për të protestuar me miqtë e saj.

Mesa duket, kjo nuk është vetëm një ditë për të protestuar por edhe një ditë për të bërë foto argëtuese.

E meqë jemi te argëtimi… Dukesh yll me këto flokët e kuqe, Beatrix!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.094364881515503
array(1) { ["section"]=> string(35) "edhe-beatrix-ramosaj-proteston-1518" }