Edhe Diana Avdiu mbi tavolina

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:28 18-01-2015 Edhe Diana Avdiu mbi tavolina

Kënga ‘Tavolina’ e kënduar nga Ledri, Lumi B dhe Ermali po ka efekt të shumëkush madje edhe tek fytyrat publike.

Pas Emina Çunmulaj, edhe modelja Diana Avdiu ka zgjedh që të hip mbi tavolina. Së paku kështu ka konfirmuar ajo përmes një fotoje të hedhur sot në mëngjes në Instagram përmes së cilës ka thënë se më nuk do të rrij në tokë por mbi tavolina.

“Miremengjes a flejt a pushut... Hiq ntoke mo #veqmitavolina #pakmarketing #mal #arusha #edheqeshtusina” janë fjalët e modeles brenda këtij rrjet

i.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025799989700317
array(1) { ["section"]=> string(33) "edhe-diana-avdiu-mbi-tavolina-842" }