Edhe dy ditë nga 25 qershori, gazetari thotë një të vërtetë therëse

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:16 23-06-2017 Edhe dy ditë nga 25 qershori, gazetari thotë një të vërtetë therëse

Kanë mbetur vetëm 2 ditë nga 25 qershori, kur sovrani do të zgjedhë forcën politike dhe liderin që do e udhëheqë për 4 vitet e ardhshme.

Moderatori dhe gazetari Armir Shkurti, përmes një batute therëse na rikujton realitetin mjeran të politikës tonë.

“Na mbeten edhe 3 ditë të tallim ne menderen me këta. Pastaj e kanë ata rradhën për 4 vite rresht”, shkruan moderatori në kushtet kur e gjithë vëmendja e politikanëve tanimë është te elektorati.

Pas 26 qershorit, gjërat nuk janë më kështu...

hga.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008188009262085
array(1) { ["section"]=> string(72) "edhe-dy-dite-nga-25-qershori-gazetari-thote-nje-te-vertete-therese-83542" }