Edhe këtë s’na i kishin zënë sytë... i riu në TIRANË del pa rruar e me shkumë të ndalë policin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:37 13-03-2018 Edhe këtë s’na i kishin zënë sytë... i riu në TIRANË del pa rruar e me shkumë të ndalë policin

Një foto vërtet pikante që tregon edhe se sa dramatike është bërë situata me gjobat në kryeqytet.

Një i ri, ka shkuar te berberi për t’u rruar por duket se ka dalë si “rruar e qethur” pasi përveç kostos së shërbimit, ka paguar edhe një goxha gjobë nga policia.

Mesa duket i riu ka parkuar keq dhe policët i kanë shkuar menjëherë për ta gjobitur. I shqetësuar, shoferi nuk ka ngurruar të dalë ashtu siç ishte, me shkumë nëpër faqe për ta ndaluar policin i cili gjithsesi e ka gjobitur.

Kjo foto tashmë po bën xhiron në rrjet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama uron gazetarin me VIDEO nga makina: Vlonjat i fortë dhe PATJETËR RILINDAS
»
Article Logic
Execution time: 0.10927700996399
array(1) { ["section"]=> string(98) "edhe-kete-s-na-i-kishin-zene-syte-i-riu-ne-tirane-del-pa-rruar-e-me-shkume-te-ndale-policin-113120" }