Edhe Meta i “bashkohet” protestës, me dy gishta lart

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:17 12-03-2015 Edhe Meta i “bashkohet” protestës, me dy gishta lart

Gjatë kohës që PD po përgatitej të niste protestën e saj kundër kreut të Kuvendit Ilir Meta, përballë kryeministrisë, ky i fundit i është bashkuar asaj duke ngritur në mënyrë ironike dy gishtat lart, një simbol i demokratëve në Shqipëri.

Veprimi i Metës për disa mund të konsiderohet një provokim i panevojshëm ndaj PD-së, ndërsa disa të tjerë duke iu bashkuar ironisë së kreut të Kuvendit e kanë postuar atë në facebook.

Të njejtin veprim ka bërë edhe zëdhënësi i Metës, Emiljano Aleksi, i cili e shoqëron foton me mbishkrimin “me qetësi dhe dashuri”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05162501335144
array(1) { ["section"]=> string(54) "edhe-meta-i-bashkohet-protestes-me-dy-gishta-lart-5717" }