Edhe ne një pyetje kemi: A është normale me këto taka? (SHIHNI FOTON)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:32 02-04-2016 Edhe ne një pyetje kemi: A është normale me këto taka? (SHIHNI FOTON)

Në rrjetin social ‘’Facebook’’ po qarkullon kjo foto, ku një vajzë, te të 20-tat ka veshur një palë taka së paku 15 centimetra.

Këpucët i ka veshur në auditorin e universitetit dhe komentuesit kanë shpërthyer në kritika ndaj këtij veprimi. ‘’A është normale?’’.Edhe ne një pyetje kemi: A është normale që një studente të paraqitet kështu në shkollë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025846004486084
array(1) { ["section"]=> string(71) "edhe-ne-nje-pyetje-kemi-a-eshte-normale-me-keto-taka-shihni-foton-36656" }