Edhe Olta Gixhari beson: Forca çuna

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:33 29-03-2015 Edhe Olta Gixhari beson: Forca çuna Olta Gixhari, aktore

Aktorja bukuroshe, Olta Gixhari është gjithashtu një tifoze me sytë te kombëtarja dhe te stadiumi ku do të luhet ndeshja me Armeninë.

Ajo ka postuar këtë foro veshur kuq e zi në rrjetin “instagram” dhe duket se beson te djemtë e kombëtares tonë të futbollit.

“E gjithë Shqipëria sy e vesh tek ju sot! . Unë besoj. Forca çuna. Unë e dua kombëtaren time”, shkruan Olta e cila duhet thëne se duket edhe më e bukur veshur kështu. Kushedi, ndoshta marrin vërtet zemër nga inkurajimi dhe mbështetja e aktores bukuroshe, djemtë e kombëtares!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027641773223877
array(1) { ["section"]=> string(39) "edhe-olta-gixhari-beson-forca-cuna-7270" }