Edi dhe Greg Rama: Ç’ngjashmëri babë e bir!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:51 20-11-2015 Edi dhe Greg Rama: Ç’ngjashmëri babë e bir! Majtas, postimi i kryeministrit Rama, djathtas, postimi i Greg Rames

Edi dhe Greg Rama ngjajnë shumë jo vetëm fizikisht por edhe në mënyrën e perceptimit të gjërave. Kjo është ajo çfarë kuptohet edhe nga postimet në rrjetet sociale të të dyve.

Ditën e djeshme kryeministri Rama ka postuar një foto të sfumuar të tij, gjë për të cilën u kritikua nga ndjekësit.

Një pamje gjithashtu të sfumuar ka postuar edhe i biri Greg Rama ndërsa ka shkruar për ato që ai i cilëson si “mendime  nate”.

“Nuk duhet të luftosh shpesh me një armik ose do t’i mësosh atij të gjithë artin tënd të luftës”, shkruan Gregu duke cituar Napoleonin, personazh të cilit edhe kryeministri Rama i është referuar jo rrallë herë.

rama_gregu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024355888366699
array(1) { ["section"]=> string(47) "edi-dhe-greg-rama-c-ngjashmeri-babe-e-bir-25860" }