Edi dhe Linda Rama hidhen me parashutë, marrin pjesë në ‘Korça Open Air’

Publikuar tek: barometri, më 08:42 25-12-2016 Edi dhe Linda Rama hidhen me parashutë, marrin pjesë në ‘Korça Open Air’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029186010360718
array(1) { ["section"]=> string(75) "edi-dhe-linda-rama-hidhen-me-parashute-marrin-pjese-ne-korca-open-air-63673" }