Edi Rama befason të gjithë me këtë detaj të "çuditshëm" në Berat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:09 08-05-2017 Edi Rama befason të gjithë me këtë detaj të

Kryeministrin Edi Rama kohët e fundit e kemi parë të veshur sportiv dhe jashtë kuadrit të një zyrtari, në takimet e zhvilluara me votuesit.

Ndërsa sot gjatë takimit me votuesit për herë të parë në Berat është fotografuar teksa shihet me një veshje të "çuditshme" e cila ka tërhequr vëmendjen e të pranishmëve.

Fotoja e kryeministrit me tuta sportive, këpucë serioze dhe pallto e realizuar në Berat u ka bërë përshtypje të gjithëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030305147171021
array(1) { ["section"]=> string(68) "edi-rama-befason-te-gjithe-me-kete-detaj-te-cuditshem-ne-berat-77901" }