Edi Rama bën një gjest, djali i politikanit e krahason me Enver Hoxhën: Bëmë “baba” të të ngjaj (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:51 20-12-2016
Enver Hoxha dhe Edi Rama by newsbomb-al

Kryeministri Edi Rama ka bërë një gjest sot teksa u ka treguar brrylin kundërshtarëve të tij politikë duke ju thënë se s'kanë bërë gjatë periudhës së qeverisjes.

Mirëpo fill pas këtij gjesti ka  reaguar djali i Sali Berishës, Shkëlzeni.

Ai ka postuar një video ku krahason Enver Hoxhën me kryeministrin Rama të cilët bëjnë të njëjtin gjest. “Bëmë ‘baba’ të të ngjaj”, shkruan Berisha teksa ka postuar dhe videon në profilin e tij. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021896123886108
array(1) { ["section"]=> string(103) "edi-rama-ben-nje-gjest-djali-i-politikanit-e-krahason-me-enver-hoxhen-beme-baba-te-te-ngjaj-video-63256" }