Edi Rama fiton simpatinë e zonjave me këtë foto por dikujt që i njeh i vjen keq për një gjë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 02-04-2016 Edi Rama fiton simpatinë e zonjave me këtë foto por dikujt që i njeh i vjen keq për një gjë

Edi Rama fiton  simpatinë e zonjave me këtë foto. Kryeministri i vendit e ka cilësuar këtë si “foton e ditës” dhe reagimi i ndjekësve e pëlqyesve të tij, ka qenë i menjëhershëm.

Disa i kujtojnë Ramës se “nëse ke bekimin e nënave i ke të gjitha”. Por një komentuesi i vjen keq për një gjë në këtë foto.

“Vetëm për një gjë vërtet më vjen keq për këto zonja- për vetmine që ju ka shkaktuar emigracioni i femijëve të tyre. Kush si unë i njeh ato zonja kupton sa të mbrekullueshme dhe me gjallëri ishin dikur”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01816201210022
array(1) { ["section"]=> string(97) "edi-rama-fiton-simpatine-e-zonjave-me-kete-foto-por-dikujt-qe-i-njeh-i-vjen-keq-per-nje-gje-36674" }