Edi Rama “i heq kapelen” Saimir Pirgut, komenton për japonezët që rrinë në rradhë por i vjen një përgjigje e papritur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:36 28-02-2016 Edi Rama “i heq kapelen” Saimir Pirgut, komenton për japonezët që rrinë në rradhë por i vjen një përgjigje e papritur

“Një heqje kapeleje me reverancë për Saimir Pirgun që po mahnit Tokion. Ka lezet japonezët në radhë për autograf”, kështu shkruan kryeministri Rama për tenorin tonë me famë botërore Saimir Pirgu.

Rama me të drejtë ka sjellë në vëmendje rradhën e japonezëve për autograf duke vlerësuar kështu maksimalisht figurën e tenorit dhe duke dashur të bëjë në mënyrë indirekte një krahasim me shqiptarët. E pikërisht një prej tyre, i bën Ramës një koment që ndoshta s’e kishte pritur.

“Japonezet vdesin per radhë.. Se skan ndejt ndonjeher ne radhe per qumesht e buke”.

haha.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjela rrëfen: “Dimri po ikën por a do shtypet koka e gjarprit në Shqipëri”, më pyeti një burrë i sinqertë. Dhe ja përgjigjia që i kthen avokati
Lulzim Basha “ndjekës” i femrave seksi në Instagram (Foto-Video) »
Article Logic
Execution time: 0.048125028610229
array(1) { ["section"]=> string(120) "edi-rama-i-heq-kapelen-saimir-pirgut-komenton-per-japonezet-qe-rrine-ne-rradhe-por-i-vjen-nje-pergjigje-e-papritur-33724" }