Edi Rama i rikthehet çitjaneve, veshja e tij sot habit fierakët (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:25 07-11-2017 Edi Rama i rikthehet çitjaneve, veshja e tij sot habit fierakët (FOTOT)

Menduam se hoqi dorë, por jo...

Tutat në formë çitjanesh vazhdojnë të mbeten të preferuarat e kryeministrit Edi Rama edhe tani që fushata elektorale ka mbaruar dhe ai ka marrë në dorë mandatin e dytë qeverisës.

Sot, në një ditë me shi, kryeministri ka shkuar në Fier ku ka thithur vëmendjen e të gjithë qytetarëve të zakonshëm të cilët e kanë parë, të parin e qeverisë me tuta që i vareshin deri poshtë, xhaketë kostumi, e këpucë serioze.

Rama, megjithatë, siç mund të kuptohet edhe nga këto foto, as që e ka vrarë mendjen.

rama1.jpg

frrr.jpg

ramaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.088192939758301
array(1) { ["section"]=> string(74) "edi-rama-i-rikthehet-citjaneve-veshja-e-tij-sot-habit-fieraket-fotot-98672" }