Edi Rama këtë herë kalon çdo kufi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:54 31-05-2017 Edi Rama këtë herë kalon çdo kufi

Kryeministri Edi Rama vijon të bëjë humor me Partinë Demokratike, dhe së fundmi ka postuar këtë foto.

Fotomontazhi i Ramës ka marrë shumë komente nga ndjekësit e tij që shprehin revoltën se këtë herë kryeministri e ka tepruar.

Disa nga komentet:

“Turp për ju z.kryeministër tek ne në Maqedoni s’mund të imagjinosh një gjë të tillë e jo të poston zotri Zaev kshu fotografi”.

“Ty të kanë ngordhur fijet nervore të ndërgjegjejes...o Edi Rama..”

“Tall bythën me popullin tall”.

rt3t3t34gth5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024627923965454
array(1) { ["section"]=> string(39) "edi-rama-kete-here-kalon-cdo-kufi-80726" }