Edi Rama kundër mbetjeve, foto nga protesta te Ambasada Shqiptare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:21 01-10-2016 Edi Rama kundër mbetjeve, foto nga protesta te Ambasada Shqiptare

Të gjithë menduam se mos kryeministri Rama kishte ndërruar mendje por jo, bëhet fjalë për një tjetër Edi Rama.

Dhe është pikërisht ky që shikoni në këto foto. I riu është nga Librazhdi dhe sot ka protestuar në Ambasadën Shqiptare në Britaninë e Madhe së bashku me të tjerë kundër importit të mbetjeve në Shqipëri.

“Ky është Edi Rama, kundër mbetjeve !

Nga protesta kunder mbetjeve tek Ambasada Shqiptare”, shkruan studenti shqiptar Daniel Nikolla i zgjedhur edhe në videon e UEFA-s për Shqipërinë gjatë Euro 2016.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035366058349609
array(1) { ["section"]=> string(70) "edi-rama-kunder-mbetjeve-foto-nga-protesta-te-ambasada-shqiptare-54764" }