Edi Rama mbërrin në stadiumin e “Loro Boriçit”, inagurohet sot (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:26 31-08-2016

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, ku do të marrë pjesë në inagurimin e tij.

Rama shoqërohej nga kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ministrja e Sportit, Lindita Nikolla dhe kreu i FSHF-së, Armand Duka.

Rikonstruksioni i stadiumit të Shkodrës është kryer nga qeveria shqiptare dhe FSHF në kuadër të investimeve në sportin vendas. 

cdd15d737f67ac68931c7f4ed90dfbf1_XL.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapiteni Pandev mesazh lojtarëve shqiptarë në ekip: Ne jetojmë për Maqedoninë
De Biasi nuk e grumbulloi, tifozët “fusin” në stadium Salihin »
Article Logic
Execution time: 0.018326997756958
array(1) { ["section"]=> string(71) "edi-rama-mberrin-ne-stadiumin-e-loro-boricit-inagurohet-sot-video-51455" }