Edi Rama ndau foton nga bujtina në Malësinë e Madhe, fotografja i zbulon prapaskenat (NË BRENDËSI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:32 17-09-2016 Edi Rama ndau foton nga bujtina në Malësinë e Madhe, fotografja i zbulon prapaskenat (NË BRENDËSI)

Djath, petulla, reçel, qenë disa nga përbërësit e menysë mëngjesore të kryeministrit Edi Rama në Malësinë e Madhe, teksa po shijon ajrin e pastër të veriut.

Një tryezë me ushqime bio dhe larg zhurmës, që çdokush do ta kishte zili këtë të shtunë.

Por çfarë ka përtej asaj tavoline? Fotografja Blerta Kambo, që e ndjek në çdo hap kryeministrin, sjell dy foto nga prapaskenat: Një grua të moshuar me një vajzë të vogël në krah, që duket si e zonja e bujtinës dhe dy ‘’djem’’ në hije, siç i quan Kambo, të cilët janë truprojat. Njëri prej tyre po sheh në celularin e bashkëshoqëruesit...të jetë vallë fotoja e tryezës së shijshme të kryeministrit?!

ediramabujtina3.jpg

ediramabujtina6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033720970153809
array(1) { ["section"]=> string(101) "edi-rama-ndau-foton-nga-bujtina-ne-malesine-e-madhe-fotografja-i-zbulon-prapaskenat-ne-brendesi-53214" }