Edi Rama në fundjavë në pikë të hallit, shfaqet ndryshe nga çdo herë tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:01 14-08-2016 Edi Rama në fundjavë në pikë të hallit, shfaqet ndryshe nga çdo herë tjetër

Kryeministri Edi Rama prej ditësh ndodhet me pushime, por këtë herë ai është shfaqur ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë, të veshur me kostume dhe të kuruar.

Siç duket kryeministri ka vendosur të relaksohet dhe të pushojë aq sa edhe të mos rruhet.

Jo më larg se sot Rama është fotografuar, teksa bie lehtë në sy se prej ditësh nuk ka vënë brisk në fytyrë.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nikoll Lesi sqaron web-et për pushimet “milionere”: Gjendem në Qerret të Kavajës buzë detit
Kur Namiku bëhet për birra deri në mesnatë »
Article Logic
Execution time: 0.01985502243042
array(1) { ["section"]=> string(80) "edi-rama-ne-fundjave-ne-pike-te-hallit-shfaqet-ndryshe-nga-cdo-here-tjeter-49681" }