Edi Rama në këmbë, shkon për tek gjimnazi “Ali Demi”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:59 17-04-2015 Edi Rama në këmbë, shkon për tek gjimnazi “Ali Demi” Edi Rama ne Vlore, duke kaluar rrugen per te gjimnazi Ali Demi

Edi Rama sapo është drejtuar tashmë në këmbë drejt gjimnazit Ali Demi në Vlorë. Siç duket dhe nga foto që sjell portali Vlora Neës, kreu i qeverisë nuk është i shoqëruar nga askush ndërsa drejtohet derës së gjimnazit që ka në patronazh, pas vendimit të tij në 7 mars për t’u kujdesur për këtë shkollë. 

Siç duket nga foto, makinat janë bllokuar në njërën anë, për të kaluar kryeministri nga njëra anë e rrugës drejt gjimnazit. Afër shkollës, në trotuar, shihen njerëz të cilët ndoshta kërkojnë të takojnë kryeministrin. 

Pas perfundimit të takimit, i shoqëruar nga Ministrja Lindita Nikolla, deputetja Valentina Leskaj, prefektja Etjona Hoxha, Rama ka lënë gjimnazin për të vazhduar me aktivitetin politik të dites. 

tama gjimnazi

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018585920333862
array(1) { ["section"]=> string(53) "edi-rama-ne-kembe-shkon-per-te-gjimnazi-ali-demi-8989" }