Edi Rama në stadium, por ka veshur një bluzë sportive që nuk ka flamurin shqiptar

Publikuar tek: sport, më 21:08 09-10-2016 Edi Rama në stadium, por ka veshur një bluzë sportive që nuk ka flamurin shqiptar Edi Rama dhe bashkeshortja Linda se bashku me kreun e FSHF ne tribunen VIP ne \"Loro Boriçi\"

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda janë në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër për të ndjekur kombëtaren që luan kundër Spanjës. 

Por kryeministri ka veshur një bluzë në anë të së cilës shquhet flamuri Italian. Në fakt, duket se kryeministri e ka bërë me qëllim një zgjedhje të tillë edhe për të hapur debat.

Dhe Spanja, në minutën e 55-të bëri golin e parë dhe pesë minuta më vonë golin e dytë. Siç duket Rama nuk e ka dëgjuar këshillën e kapitenit Agolli për të mos shkuar në stadium se u ndjell ters për fitoren futbollistëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha gabon dhe mbrojtja jonë kapet e papërgatitur, shënojnë spanjollët (Video)
Shqipëria humb përballë Spanjës, por shihni se ç’bëjnë lojtarët dhe tifozët pas humbjes (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.016870975494385
array(1) { ["section"]=> string(86) "edi-rama-ne-stadium-por-ka-veshur-nje-bluze-sportive-qe-nuk-ka-flamurin-shqiptar-55620" }