Edi Rama nga plazhi me motrat demokrate, kush janë vajzat "VIP" në krah të tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:43 15-07-2017 Edi Rama nga plazhi me motrat demokrate, kush janë vajzat

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të pazakontë për natyrën e postimeve të tij edhe pse duhet thënë se ai di gjithnjë të befasojë me lëvizjet e tij.

Rama ka publikuar një foto nga plazhi i Durrësit me ish-kryetaren e Forumit Rinor të Partisë Demokratike Greta Koçi dhe motrën e saj të vogël këngëtare Eni Koçi.

Kryeministri ka dalë përqafuar me dy vajzat e njohura të ekranit ndërsa njërën e quan yll e tjetrën zemër.

"Eni yll Koçi majtas❤️Greta zemër Koçi djathtas✌️", shkruan Rama. Kujtojmë se Greta e ka sulmuar fort kryeministrin në kohën kur i duhej të bënte opozitë por sot duket se kanë sheshuar gjithçka.

eeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069329738616943
array(1) { ["section"]=> string(81) "edi-rama-nga-plazhi-me-motrat-demokrate-kush-jane-vajzat-vip-ne-krah-te-tij-86239" }