Edi Rama ngatërron kanalin se ku do dalë në intervistë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:47 18-02-2015 Edi Rama ngatërron kanalin se ku do dalë në intervistë Faksimile e deklarates se Rames ne facebook dhe komentet e njerezve

Edi Rama ka shpallur edhe vetë faktin se do të jetë në Itali, i ftuar për një intervistë. E ka hedhur në rrjetin social Facebook siç bën gjithmonë. Por, duke shkruar me nxitim, ka ngatërruar kanalin televiziv. Ka shkruar se do të jetë në RaiTre. Por në fakt nuk është kështu. Do të jetë te La7. Nuk dihet nëse e ka bërë qëllimisht këtë ngatërresë apo i është thënë kështu nga zyra e shtypit. Ajo që bëhet e qartë nga komentet është se të gjithë ata që i kanë shkruar, i kanë vënë në dukje gabimin me kanalin televiziv.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031307935714722
array(1) { ["section"]=> string(59) "edi-rama-ngaterron-kanalin-se-ku-do-dale-ne-interviste-3729" }