Edi Rama ofendon rëndë Fahri Balliun

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:56 24-05-2017 Edi Rama ofendon rëndë Fahri Balliun

Kryeministri Edi Rama ka ofenduar përpara qytetarëve të Tiranës botuesin e gazetës “55”, Fahri Balliu, i cili tanimë është pozicionuar djathtas.

Rama ka komentuar ironikisht pamjen fizike të botuesit.

“Shikoni Fahri Balliun dhe pyesni veten: Kjo fytyrë vërtet e ka mendjen te unë e fëmijët e mi? Po ta tha fytyra po, atëhere fajin e kam unë...” tha Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049619913101196
array(1) { ["section"]=> string(42) "edi-rama-ofendon-rende-fahri-balliun-79774" }