Edi Rama pronar lokali në Bllok?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:33 08-04-2016 Edi Rama pronar lokali në Bllok?

Një faturë me emrin e pronarit të lokalit Edvin Rama ka mjaftuar që të bëhet lidhja mes tij dhe kryeministrit të vendit.

Mediat ditën e sotme kanë aluduar se pronar i lokalit në zonën e ish bllokut mund të jetë Edi Rama por me gjasë bëhet fjalë për dikë që ka të njëjtat gjeneralitete me kryeministrin. Dhe ky nuk do ishte një rast i paprecedentë.

ed.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019392967224121
array(1) { ["section"]=> string(37) "edi-rama-pronar-lokali-ne-bllok-37142" }