Edi Rama publikon shifrat me minimumin historik të vrasjeve, reagojnë qytetarët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:34 04-10-2016 Edi Rama publikon shifrat me minimumin historik të vrasjeve, reagojnë qytetarët

Edi Rama ka publikuar një statistikë me uljen e numrit të vrasjeve, ndërkohë që kanë komentuar qytetarët duke i thënë se është e kundërta. Ata i kanë kujtuar Ramës rastin më të freskët të vrasjes gjatë orëve të vona të natës mbrëmë në Shkodër.

Sipas shifrave të publikuar nga kryeministri rezulton se nga viti 2013 është ulur me 40% numri i vrasjeve, ndërsa në vitin 2015 numri i vrasjeve arriti minimumin historik.

 

 edi_rama.png

 

edi_rama_copy.png

 

droge.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjashmëri e llahtarshme! Kodhelit i mbërrin homologia nga Hollanda, por janë njësoj si ‘’dy pika uji’’ (FOTOT)
Zbulohet këngëtarja që do i bashkohet Fiori Dardhës në emisionin investigativ, sfidojnë djemtë e TCH dhe Klan »
Article Logic
Execution time: 0.032731056213379
array(1) { ["section"]=> string(84) "edi-rama-publikon-shifrat-me-minimumin-historik-te-vrasjeve-reagojne-qytetaret-55089" }