Edi Rama shfaqet në krah të Qazim Sejdinit dhe Taulant Ballës, jep mesazhin optimist (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 19:33 14-03-2018 Edi Rama shfaqet në krah të Qazim Sejdinit dhe Taulant Ballës, jep mesazhin optimist (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Elbasan, ku veç çasteve me familjen e tij, ka gjetur kohë të vizitojë edhe panairin e çelur me rastin e Ditës së Verës.

I shoqëruar nga kryebashkiaku i Elbasanit, Qazim Sejdini dhe kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla, kryeministri Rama tha se është e rëndësishme.

“Ka filluar të mos mbahet dot mend kur kemi ardhur këtu në Elbasan për Ditën e parë të Verës, por e mbaj mend shumë mirë si ka qenë Elbasani. Në këtë ditë vere nuk është e vështirë të shquhen ndryshimet që kanë ndodhur nga viti i kaluar. Dhe të tjera do të ndodhin. Ajo që është e rëndësishme është të fuqizojmë mundësinë për njerëzit që të kenë më shumë punësim dhe ekonomi. Është e lehtë për t’u thënë por jam i bindur që do bëhet”, u shpreh Rama.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qeveria mblidhet në Elbasan, Ministrja Gjonaj shpërndan certifikata pronësie në hipotekën e Peqinit
Deputeti demokrat denoncon punësimin politik dhe familjar në administratë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0053179264068604
array(1) { ["section"]=> string(96) "edi-rama-shfaqet-ne-krah-te-qazim-sejdinit-dhe-taulant-balles-jep-mesazhin-optimist-video-113265" }