Edi Rama shkarkon 6 drejtorë të Hipotekave dhe ALUIZNI-t

Publikuar tek: politike, më 18:04 14-06-2018 Edi Rama shkarkon 6 drejtorë të Hipotekave dhe ALUIZNI-t

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar 6 drejtorë, 4 të Hipotekës dhe 2 të ALUIZNI-t.

Mësohet se kryeministri Rama i ka komunikuar shkarkimin drejtorëve gjatë mbledhjes me krerët rajonalë të Hipotekave dhe ALUIZNIT-t në vend.

Megjithëse motivet nuk dihen ende, mendohet që shkakrimet të kenë ardhur si pasojë e performancës së ulët dhe ankesave nga qytetarët. (Vijon...)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Balla takon përfaqësuesin e qeverisë gjermane: Në 30 vite, mbi 1 miliard EURO për Shqipërinë
Teatri Kombëtar, PD dhe LSI kërkojnë seancë dëgjimore me kryebashkiakun Veliaj »
Article Logic
Execution time: 0.0042409896850586
array(1) { ["section"]=> string(63) "edi-rama-shkarkon-6-drejtore-te-hipotekave-dhe-aluizni-t-124394" }