Edi Rama shkarkon 6 drejtorë të Hipotekave dhe ALUIZNI-t

Publikuar tek: barometri, më 08:35 16-06-2018 Edi Rama shkarkon 6 drejtorë të Hipotekave dhe ALUIZNI-t

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar 6 drejtorë, 4 të Hipotekës dhe 2 të ALUIZNI-t.

 

Mësohet se kryeministri Rama i ka komunikuar shkarkimin drejtorëve gjatë mbledhjes me krerët rajonalë të Hipotekave dhe ALUIZNIT-t në vend.

Megjithëse motivet nuk dihen ende, mendohet që shkakrimet të kenë ardhur si pasojë e performancës së ulët dhe ankesave nga qytetarët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020714044570923
array(1) { ["section"]=> string(63) "edi-rama-shkarkon-6-drejtore-te-hipotekave-dhe-aluizni-t-124550" }